Kravas auto serviss

Autobusu, kravas automašīnu, mikroautobusu, buldozeru, traktoru, greideru kā arī citu veidu traktortehnikas diagnostika un remonts. Pacēlāji līdz 30 tonnām, bremžu regulēšanas stends, modernas diagnostikas iekārtas SD CONNECT C4, AUTOCOM u.c. Tā ir tikai daļa no servisā pieejamām iekārtām ko ikdienā izmantojam. Tas ļauj veikt plaša profila tehnikas remontus. Servisa speciālistiem ir liela pieredze SCANIA, MAN, IVECO, VOLVO, MERCEDES BENZ marku remontā.

Serviss ir izaudzis par vienu no uzņēmuma Venta 1 darbības pamatvirzieniem. Jau 1997.gadā uzsākot darbību, tika pieņemts stratēģisks lēmums, veikt tehnikas apkopi nepiesaistot ārpakalpojumu. Uzņēmumam attīstoties auto serviss, kļuva par patstāvīgu darbības sfēru. Tā uzsākām piedāvāt ceļu būvniecības un citas lieljaudas tehnikas apkopi un remontu gan Ventspils pilsētas gan novada, gan visas Kurzemes klientiem. Mūsu pieredzējušie speciālisti veic visu veidu remontdarbus jebkurai transporta vienībai. Sākot no vienkāršiem remontiem un beidzot ar sarežģītu mezglu un mehānismu remontu.

2014.gadā veicot darbinieku apmācību un kvalifikācijas celšanu, SIA Venta 1 auto serviss ieguva tiesības veikt auto transportlīdzekļa vadītāja darba un atpūtas laika, braukšanas attāluma un ātruma reģistrēšanas kontrolierīču (analogo un digitālo) kā arī ātruma ierobežotāj ierīču verificēšanu un kalibrēšanu

Vieglo automašīnu serviss

2020. gadā paplašinājām savu darbību izbūvējot jaunu, modernu vieglo automašīnu servisu ar diviem pacēlājiem un uzstādot jaunu itāļu ražotāja Ravaglioli 3D riteņu ģeometrijas regulēšanas iekārtu. Mūsu servisā ir visi nepieciešamie instrumenti un iekārtas, lai veiktu transportlīdzekļu regulārās apkopes, datordiagnostiku un citus remontdarbus, kā arī riepu montāžu. Mūsu pieredzējušie meistari ar šīm jaunākajām iekārtām spēj veikt remontdarbus visaugstākajā kvalitātē un atbilstošos termiņos.

Kardānu serviss

2021. gadā mūsu pakalpojumu klāstu ievērojami papildināja augsta klases kardānvārpstu remonts. Piedāvājam dažādus remonta pakalpojumus, tostarp krustiņu, atbalsta gultņu, dakšu, šliču, flanču nomaiņu, cauruļu metināšanu un kardānvārpstu balansēšanu, izmantojot mūsdienīgas specializētas iekārtas.

Mūsu noliktavā pieejams plašs rezerves daļu klāsts, kas ļauj mums nodrošināt ne tikai ātru remonta veikšanas termiņu, bet arī garantēt kvalitāti, atbilstoši oriģināldetaļu augstajiem standartiem. Mēs īpaši esam veltījuši uzmanību kardānvārpstu remontam, lai nodrošinātu ne tikai efektīvu risinājumu, bet arī atbilstību aktuālajiem klientu vajadzību un prasību standartiem.

Ar mūsu augsti kvalificētu personālu un mūsdienīgo aprīkojumu esam gatavi nodrošināt visaptverošus kardānvārpstu remonta pakalpojumus, lai palīdzētu klientiem saglabāt transportlīdzekļu darbības efektivitāti un ilgmūžību. Uzticieties mums, un esam pārliecināti, ka mūsu pieredze un profesionālisms nodrošinās jums optimālu risinājumu "kardānvārpstu remonts" jomā.