Paralēli ceļu būvniecības un autoservisa pakalpojumiem, mūsu uzņēmums piedāvā arī lielgabarīta kravas transporta pakalpojumus. Mēs specializējamies birstošo kravu, piemēram, grants, zemes, un šķembu, pārvadāšanā, nodrošinot arī iekrāšanas iespēju, izmantojot mūsu iekrāvējus.

Īpaši pieprasīti ir mūsu pakalpojumi saistībā ar smagās tehnikas transportēšanu. Neskatoties uz to, vai ir nepieciešams transportēt buldozeri, ekskavatorus vai citus lieljaudas pašgājējus, mēs nodrošinām to drošu un efektīvu pārvadāšanu uz jebkuru norādīto vietu. Mūsu flotē ir moderni transporta līdzekļi un cita tehnika, kas atbilst visaugstākajiem standartiem, nodrošinot drošu un efektīvu kravu pārvadāšanu.

Mūsu uzņēmuma personāls ir augsti motivēts, profesionāls un pieredzējis. Mēs pievēršam lielu uzmanību detalizētai un rūpīgai kravas pārvadāšanai, garantējot klientiem augstākā līmeņa pakalpojumus.

Sākotnēji pazīstams ar ceļu būvniecības nozari, SIA Venta 1 kopš 1997. gada ir attīstījies par mūsdienīgu uzņēmumu ar augstu atbildības sajūtu. Mūsu pieredze un klientu uzticība liecina par mūsu uzņēmuma izcilību. Ar transporta pakalpojumiem, birstošo kravu pārvadāšanu un smagās tehnikas transportēšanu, mēs turpinām nodrošināt klientiem augsta standarta risinājumus, ieviešot jaunākās tehnoloģijas un saglabājot mūsu vadības pozīciju nozarē.