SIA Venta 1 ir uzticams ceļu būvniecības uzņēmums ar vairāk nekā 18 gadu pieredzi nozarē. Mūsu veiksmīgā darbība balstās uz augstas kvalitātes tehnoloģiju un modernu tehniku, nodrošinot visaugstākās prasības gan ceļu būvniecībā.

Mūsu tehnikas parks, kas ietver sevī ekskavatorus, iekrāvējus, greiderus, un buldozerus, ir pilnībā aprīkots ar vis moderānkajām kontroles un mērierīcēm. Tās ne tikai nodrošina precīzu degvielas uzskaiti un efektīvu resursu pārvaldību, bet arī ļauj operatīvi plānot tehnikas noslodzi un veikt nepieciešamās korekcijas plānu īstenošanā. Mūsu automašīnas ir aprīkotas ar globālo pozicionēšanas sistēmu un citām vadītāja darba un atpūtas laika, braukšanas attāluma un ātruma reģistrēšanas kontrolierīcēm, nodrošinot operatīvu datu iegūšanu un analīzi, lai pēc iespējas optimālāk izmantotu pieejamos resursus.

Mēs lepojamies ar veiksmīgu dalību Valsts un pašvaldību konkursos, būdami gan ģenerāluzņēmēji, gan apakšuzņēmēji. Latvijas Valsts Meži, Ventspils pilsēta un Ventspils novada pašvaldības ir tikai daži no mūsu augsti novērtētajiem klientiem.

Nepārtraukti piedaloties Eiropas Savienības fondu atbalstītos ceļu būvniecības projektos, mēs apliecinām savu uzņēmuma profesionalitāti un pieredzi. Mūsu mērķis ir turpināt sniegt augsta līmeņa ceļu būvniecības un transporta pakalpojumus, ieviešot jaunākās tehnoloģijas un saglabājot vadošo pozīciju nozarē.